عناصر بصری

be visual

همه می دانیم که یک تصویر گویاتر از هزاران کلمه می تواند باشد، اما از این علم خود برای تاثیر گذاری و بالا بردن کیفیت سایت خود استفاده نمی کنیم! نه تنها یک تصویر ارزشی بیش از کلمات دارد بلکه بسیار بهتر می تواند احساسات و پیام ما را به مخاطب برساند.

البته المان های گرافیکی مختلفی می توان در وب سایت بکار برد و از آنها سود برد، مثلا عکس، نمودار و ویدئو…

عکس های مرغوب

در حالی که همه ما همواره دوربین های خوب گوشی موبایل هایمان در دسترس است اما در حال استفاده از عکس هایی با کیفیت نامناسب در سایت های خود هستیم. حتی اگر خود را یک عکاس نمی دانید منابع خوبی برای خرید تصاویر مناسب و عالی در اینترنت در دسترس شماست. مثلا سایت های  Twenty20 و Imagebrief برای پیدا کردن عکس در موضوع دلخواه شما عالی هستند. برای انتخاب عکس های مورد استفاده در وب سایت خود وقت بگذارید و بوسیله آنها پیام مناسب را به بازدید کننده ها برسانید.

ویدئو مهم می شود

با افزایش سرعت اتصال کاربران به اینترنت، فیلم ها و ویدئو ها در وب سایت ها به عنصر مهم و غیر قابل اجتنابی تبدیل شده اند. راه حل ممکن است همان گوشی موبایل شما باشید! تهیه یک ویدئوی ساده معرفی محصول و … امروزه برای هر کسی امکان پذیر شده است و نرم افزار های بسیاری هم جهت کمی حرفه ای تر کردن آنها در دسترس است.

ویدئو ها می توانند موثرتر از عکس ها باشند و جزئیات بیشتری به مخاطب ارائه دهند.

نمودار و گراف ها

چه کسی دوست دارد چارت و نمودار ببیند؟ حتما بسیاری از افراد هستند که مایل می باشند آمار و اطلاعات را در یک نگاه مختصر از یک نمودار کسب کنند و مجبور به خواندن چندین سطر نباشند! استفاده از چنین چارت های گرافیکی بخوبی می تواند شما را از رقیبان خود پیش بیاندازد.

با استفاده از جلوه های بصری مانند عکس ها و ویدئو ها به همراه نمودار ها کسب و کار خود را بخوبی می تواند رونق دهید.

ارسال دیدگاه