وردپرس : بهترین انتخاب

چرا وردپرس

احتمال اینکه شما یک وب سایت داشته باشید زیاد است، اما شاید زمان بروز رسانی سایت شما رسیده است. وب سایتی که چند سال پیش یک سایت عالی و خلاقانه بود امروز به یک سایت تاریخ گذشته تبدیل شده و باید با دنیای دیجیتال امروز هماهنگ شود.

یا اگر تصمیم دارید یک سایت جدید راه اندازی کنید، راه های زیادی پیش روی شماست که باعث گیج شدن شما خواهد شد، بخصوص برای افرادی که حرفه ای نیستند انتخاب سیستم مدیریت محتوای سایت بسیار سخت و چالش بر انگیز است.

بروز رسانی یا ایجاد وب سایت جدید، در هر دو حالت پیشنهاد ما وردپرس است چرا که:

میلیون ها طرح و قالب وردپرس در دسترس است

شاید زیاده روی کردیم اما مطمئنا هزاران پوسته وردپرس با امکانات و طرح های مختلف برای انتخاب دارید که بالاخره یکی باب سلیقه و پسند شما خواهد بود.  قالب هایی که اختصاصی برای کاربرد سایت شما ایجاد شده اند یا قالب های عمومی که به راحتی تنظیم می شوند و به کارآیی مناسب می رسند. سایت شخصی و رزومه خود را می توانید داشته باشید، فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید و یا مجله خبری مدیریت کنید، همه این موارد با وردپرس امکان پذیر است.

آسان، آسان، آسان

بسیاری از قالبهای وردپرس به سادگی و بدون نیاز به کوچکترین دانش کد نویسی قابل راه اندازی و استفاده هستند. بسیاری از پوسته های وردپرس با ابزار ساخت صفحات همراه هستند که کار شما را ساده تر هم کرده اند، تیم فنی شیوا هاست هم برای راه اندازی سایت وردپرسی شما از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.

بروزرسانی های وردپرس

دنیای دیجیتال مرتب در حال تغییر است، نرم افزار ها در حال آپدیت هستند و امکانات جدیدی به آنها اضافه می شود، وردپرس هم فعالترین تیم پشتیبانی و بروز رسانی را دارد و بطور مرتب امکانات خوبی به آن اضافه می شود. همچنین همواره پوسته ها و پلاگین های جدید و کاملتری ارائه می شود. از همه مهمتر بروزرسانی های وردپرس از ساده ترین کارهایی است که می توانید انجام دهید.

ریسپانسیو و واکنش گرا

امروزه وب سایتی که برای نمایش مناسب در موبایل ها طراحی نشده است از بسیاری چشم ها پنهان می ماند و فرصت های زیادی را از دست می دهد. در وردپرس به راحتی می توانید با انتخاب یا طراحی پوسته ای مناسب وارد موبایل های مردم شوید.  حتی تغییر یک قالب قدیمی غیر ریسپانسیو به پوسته ای جدید بدون هیچ ضربه ای به سایت شما کمک می کند که به راحتی وارد دنیای موبایل های هوشمند شوید.

افزونه های وردپرس

یکی از بزرگترین مزیت های وردپرس وجود پلاگین ها و افزونه های بیشمار و متنوع است، تقریبا برای هر نیاز شما حداقل یک افزونه در دنیای وردپرس وجود دارد. از ساخت یک فرم استخدام، امکان پخش ویدئو، اتصال به شبکه های اجتماعی گرفته تا بهینه سازی برای موتورهای جستجو و راه اندازی فروشگاه و … همه توسط پلاگین های وردپرس امکان پذیر هستند.

قابل توسعه

وردپرس با وسعت شغل شما سازگار می شود، هرچه تجارت شما گسترش یابد می توانید به امکانات سایت خود هم بیفزایید و نیازهای خود را از سایت برآورده کنید.

کمی خودتان تحقیق کنید حتما به نتیجه می رسید که وردپرس یکی از بهترین ابزار های راه اندازی وب سایت است. ابزاری انعطاف پذیر و قابل گسترش که تا پایان راه همراه شما خواهد بود.

ارسال دیدگاه