وردپرس و کمک به سایت تجاری

وردپرس و کمک به سایت تجاری

سادگی در استفاده

وردپرس ساخته شده بر پایه تجربیات کاربران و سادگی در استفاده ایجاد شده، محیط مدیریت آن در بین تمامی CMS های موجود ساده ترین است و توسعه دهندگان هسته WP همچنان سعی در بیشتر کردن این سادگی دارند. زمانی که سایت فروشگاهی و تجاری برپا می کنید، زمان بسیار ارزش پیدا می کند و اینجاست که این سادگی و سرعت ایجاد تغییرات و اضافه کردن مطلب و محصول به کمک شما می آید.

صرفه جویی در بودجه

وردپرس یک پروژه Open Source می باشد بدین معنی که هسته اصلی وب سایت و آپدیت های آن به رایگان در دسترس شماست. شما همچنان به فضای میزبانی وب و نام دامین برای راه اندازی سایت خود نیاز دارید و باید برای خرید هاست و ثبت دامین هزینه کنید، اما دیگر نیازی به هزینه اضافی برای تهیه و کدنویسی سیستم مدیریت سایت خود ندارید و این برای کسب و کارهای کوچک بسیار مناسب است و هزینه راه اندازی آنها بطور کلی کاهش می یابد.

کارمندان و دسترسی ها

در WordPress شما می توانید عضو گیری داشته باشید و همچنین افرادی را با دسترسی های خاص و مناسب به عنوان کارمند و پشتیبان سایت خود تعریف کنید. همچنین پلاگین هایی با امکانات زیادی در این رابطه وجود دارد و مدیر سایت می تواند به کارمندان خود اعتماد کند که با دسترسی هایی که دارند وظایف خود را به راحتی انجام میدهند و نیازی نیست که همه اقدامات توسط اکانت مدیریت انجام شود.

پوسته ها

برای وردپرس هزاران پوسته یا قالب رایگان، انعطاف پذیر و قابل اختصاصی سازی در دسترس شماست که می توانید آنها را بررسی کنید و پس از انتخاب هر کدام با توجه به موضوع فعالیت خود آن را ویرایش نمایید. قالب های پرمیوم و غیر رایگان بسیاری با قیمت مناسب نیز تولید شده اند که امکانات بیشتری می توانند در اختیار شما بگذارند و برخی از آنها پلاگین های مخصوص خود را هم به همراه دارند.

شما همچنین می توانید یک طراح قالب وردپرس استخدام کنید که مطابق نیازهای شما پوسته ای برای سایت شما تولید کند که هم از نظر هزینه و هم از نظر زمان به نفع شما نخواهد بود.

افزونه ها

در WordPress.org هزاران پلاگین رایگان و تجاری در دسترس شماست که با استفاده از آنها می توانید به امکانات و کاربرد های سایت خود بیافزایید.  از ساختن یک فرم تماس ساده تا راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی قدرتمند توسط این پلاگین ها امکانپذیر است. مطمئنا برای هر سرویسی که می خواهید ارائه دهید یک پلاگین وردپرس وجود دارد و البته در صورت نیاز می توانید با استخدام برنامه نویس ها پلاگین اختصاصی خود را ایجاد کنید.

اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن های وردپرس برای Android و iPhone موجود است که می توانید از طریق آنها نیز به مدیریت سایت و انتشار مطالب و … بپردازید و مجبور نیستید برای آپدیت کردن وب سایت خود جلوی کامپیوتر بنشینید. با اپلیکیشن های موبایل سایت شما به سادگی مدیریت خواهد شد.

مقیاس پذیری

با پیشرفت و محبوب تر شدن سایت شما که مصادف با افزایش ترافیک آن می باشد نیاز به بهینه سازی پیدا خواهید کرد. پلاگین های بسیاری در این راه به شما کمک می کند و همچنین یک پوسته بهینه و سبک می تواند فشار سایت شما را کم کند. اگر از پلاگین های بهینه و پوسته مناسب استفاده کنید کافیست در صورت نیاز هاست یا سرور پرقدرت تری انتخاب و به آن مهاجرت کنید. این یک مشکل دوست داشتنی و خوب است چرا که به معنای آن است که سایت شما محبوب و پرطرفدار شده است حتی با اینکه ممکن است سایت شما بعد از یک هاست اشتراکی به سرور مجازی یا حتی سرور  اختصاصی نیاز پیدا کند.

ارسال دیدگاه