بهینه سازی وب سایت

بهینه سازی وب سایت

  •  تیم طراحی وب شیوا هاست آماده قبول انواع سفارش های بهینه سازی وب سایت شما از نظر سئو و سرعت می باشد. دلایل زیادی وجود دارد که شما نیاز به داشتن یک وب سایت مناسب از نظر سئو و سرعت در پهنه وب را احساس می کنید.

معیار بهینه سازی وب سایت در شیواهاست چیست ؟

  1. بهینه سازی کد های HTML : معیار بهینه سازی کدهای سایت شما رفع خطاهایی می باشد که در سایت validator.w3.org برای آن نمایش داده می شود. ما سعی می کنیم تعداد این خطاها را به حداقل یا صفر برسانیم بطوریکه وب سایت شما از نظر اصول برنامه نویسی HTML5 کاملا کم نقص باشد.
  2. بهینه سازی نکات سئو : رعایت اصول اولیه سئو در وب سایت ها بسیار مهم و ضروری می باشد. وب سایت chkme.com سایت شما را از این منظر بررسی می کند و مشکلات موجود در آن را نمایش می دهد. داشتن سئوی کامل و بدون نقص در یک وبسایت بسیار سخت می باشد و دانش وبمستر در قرار دادن کلیه مطالب و تصاویر و آبجکت های داخل یک صفحه را به چالش می کشد. در این مرحله کار ما بهینه سازی قالب وب سایت شما و به حداقل رسانیدن کاستی هایی است که سایت مذکور نشان می دهد. بدیهی است رعایت نکات لازم در آپدیت های بعدی و مطالبی که به سایت خود اضافه خواهید کرد حائز اهمیت است.
  3. بهینه سازی سرعت لود : سرعت بازشدن وب سایت شما از نکاتی است که موتورهای جستجو به آن بسیار اهمیت می دهند. شما می توانید از طریق وب سایت gtmetrix.com به بررسی نقاط ضعف و قدرت وب سایت خود بپردازید. عوامل دخیل در سرعت یک وب سایت به دو دسته تقسیم می شوند که یکی مربوط به تنظیمات سرور است و دیگری به کدنویسی و تنظیمات وب سایت شما بر می گردد. برای گروه نخست در سرورهای شیوا هاست ما بهترین امکانات و تکنولوژی ها را برای سرعت بیشتر فراهم کرده ایم اما اگر سایت شما روی سرورهای دیگری میزبانی شود فقط می توانیم نکات لازم رابه شما منتقل کنیم که با سرویس دهنده مربوطه درمیان بگذارید. اما برای دسته دوم مثل بهینه سازی تصاویر و استیل ها و اسکریپت ها تلاش ما این است که مواردی که gtmetrix.com گزارش داده است به بهینه ترین حالت ممکن برسانیم.
  4. تعامل با گوگل : وب سایت شما باید در ابزار web master tools گوگل ثبت شود و المان هایی مانند نقشه سایت به گوگل معرفی شود تا گوگل بهترین جستجو و ایندکس را از سایت شما بعمل آورد. تیم ما ثبت وب سایت شما و انجام کارهای مربوطه را به بهترین نحو به گوگل معرفی می کند.
  5. هزینه بهینه سازی : اعلام یک نرخ ثابت برای انجام خدمات فوق امکان پذیر نیست و کاملا بستگی به اسکریپت یا cms سایت شما و همچنین تعداد صفحات و تصاویر و object های استفاده شده در آن دارد. لذا جهت کسب اطلاع از میزان هزینه بهینه سازی وب سایت خود از طریق فرم زیر درخواست بررسی وب سایت خود را ثبت نمایید. همکاران ما پس از بررسی وب سایت شما هزینه خدمات را همراه با گزارش مختصری برای شما اعلام خواهند کرد.
[contact-form-7 404 "یافت نشد"]