هاست لینوکس

هاست حرفه ای نامحدود لینوکس

نامحدود یعنی چه؟

شیوا هاست هیچ مرزی برای استفاده از منابعی که نامحدود تعریف کرده است برای یک استفاده کننده تعریف نکرده است. براساس تعهد شیواهاست شما می توانید هر میزان از فضای میزبانی و پهنای باند که برای مدیریت سایت های خود لازم دارید در اختیار داشته باشید. با توجه به عدم وجود این محدودیت ها با یک قیمت منصفانه شما می توانید وب سایت های خود را بدون نگرانی افزایش هزینه های میزبانی آن گسترش دهید.

 

نامحدود به چه معنی نیست؟

شیوا هاست از سیستمهایی استفاده می کند تا کاربران را از مواجه شدن با مشکل مصون بدارد. سرویس های نامحدود شیوا هاست به یک یا چند کاربر اجازه نمی دهد که با مصرف ناعادلانه و غیر معمول منابع برای دیگر کاربران مشکل ساز شوند.
سرویس هاستینگ شیوا هاست یک سرویس اشتراکی می باشد، بدین معنا که وب سایت های مختلفی بر روی یک سرور مشترک میزبانی می شود. پیکربندی سرویس های نامحدود شیوا هاست برای مدیریت وب سایت های معمولی، خانگی و مشاغل کوچک بسیار مناسب می باشد و برای سایت هایی که معمولا نیاز به سرورهای اختصاصی دارند مناسب نخواهد بود.
شیوا هاست برای کاربرانی که موارد لازم را برای استفاده نامحدود را رعایت می کنند همه منابع لازم را تامین می نماید ( در صورت لزوم انتقال سرویس مشتری به سروری قوی تر ) .
شیوا هاست از سیستم های اتوماتیک امنیتی جهت کنترل تمام وب سایت ها از نظر رشد و مصرف منابع استفاده می کند.

 

فضای میزبانی وب نامحدود

به غیر از فایل های دیتابیس MySQL ، شیوا هاست هیچ مرزی برای مصرف فضای دیسک سایت های کاربران قائل نشده است و تا زمانی که این مقررات را رعایت نمایید هزینه اضافی بابت افزایش فضای مورد نیاز شما دریافت نمی شود.
توجه داشته باشید که سرویس های شیوا هاست جهت میزبانی وب سایت ها طراحی شده است. شیوا هاست برای ذخیره سازی آنلاین، نگهداری Backup و آرشیو نمودن فایل های شما فضای میزبانی نامحدود ارائه نداده است و در صورت استفاده غیر مجاز ممکن است سرویس شما بدون تذکر قبلی مسدود و حذف گردد. اکانت هایی که تعداد فایل بسیار بالا ( بیش از ۲۰۰ هزار فایل ) دارند می توانند بازدهی سرور را کاهش دهند. همچنین اکانت هایی که از جداول بسیار زیاد ( بیش از۱۰۰۰ جدول ) دیتابیس استفاده کنند یا حجم دیتابیس آنها بسیار زیاد ( کل مصرف دیتابیس بیش از ۳ گیگابایت یا یک دیتابیس بیش از ۲ گیگابایت ) باشد اثر منفی بر سرور دارند. شیوا هاست ممکن است از شما درخواست کاهش این موارد را بدهد یا سرویس شما را بدون تذکر قبلی مسدود یا حذف نماید.

 

پهنای باند نامحدود

شیوا هاست محدودیتی برای مقدار بازدید کنندگانی که  سایت شما می تواند داشته باشد یا حجم فایل ها و محتوایی که شما به سایت خود آپلود می کنید قائل نشده است و تا زمانی که مقرارات شیوا هاست را رعایت نمایید هزینه اضافی دریافت نمی شود. اما شیوا هاست این حق را برای خود قائل است که مصرف CPU و Processes و مصرف RAM را برای کاربران محدود نماید تا سایت های دیگر کاربران دچار مشکل نگردد.

 

دامین قابل میزبانی نامحدود

شیوا هاست هیچ محدودیتی برای تعداد دامین های شما بر روی یک سرویس قائل نیست و شما می توانید تمام سایت های خود را در صورت رعایت مقررات فوق بر روی یک سرویس میزبانی شیوا هاست اداره نمایید.

 

بکاپ گیری

شیوا هاست برای استفاده خود و  رعایت ایمنی سرویس های ارائه شده هر هفته اقدام به بکاپ گیری از سرورهای خود می نماید. اما هیچ مسئولتی در این رابطه قبول نمی کند. بطور کلی این وظیفه کاربر است که نسبت به تهیه بکاپ سایت ها و اطلاعات خود و نگهداری از آن اقدام نماید و شیوا هاست هیچ مسئولیتی در قبال از بین رفتن اطلاعات سرورها در صورت بروز مشکلات غیر مترقبه ندارد.
در صورتی که نیاز به بازگردانی بکاپ شیوا هاست داشته باشید هزینه اضافی اخذ خواهد شد.

همچنین شیوا هاست از سرویس هایی که بیش از ۲۰ هزار فایل دارند یا بیش از ۳ گیگ اطلاعات دارند هیچ بکاپی تهیه نمی کند.